Navigatie

 

Soms is het heerlijk om alleen maar te luisteren en niet deel te nemen. Vandaag was er een poëzie voordracht van dichtclub Septijn in de bibliotheek van Amsterdam, ter promotie van ons gedichtenbundel Dichter bij beeld. Drie van onze leden droegen gedichten voor waaronder: Nico van den Raad, Georgette van der  Verhoek en Joyce Hes.

 

Voor een overzicht van onze leden zie: link.

 

 

 

 

Er werd tijdens de voordracht 3 foto's geprojecteerd waarop verschillende gedichten werden voorgedragen. Iedereen in de dichtclub kwam aan bod. Hoewel we het niet meer geheel kunnen construeren, kwamen de volgende gedichten langs:

 

 

De havenman (1) (geschreven door Nico van den Raad)

De havenman (2) (geschreven door Edwin Coomans)

Killerinstinct (geschreven door Georgette van der Hoek)

Hergebruik (geschreven door Louis Lazaroms)

Dwaalsporen (geschreven door Anthonie Holslag)

Voetpad (geschreven door Joyce Hes)

 

 

Het is altijd leuk om te horen hoe anderen voordragen en het is tegelijkertijd bevreemdend om je eigen gedicht te horen. Toch heb ik ontzettend van deze middag genoten.

 

 

 

 

Voor meer info over de bundel klik: hier.

 

Om te bestellen klik: hier.


 

 

Blog

Contact